UWAGA!!

Ze względu na remont Drogi Krajowej nr. 3  przystanek Plac zamkowy- targowisko

zostaje zawieszony do odwołania.
Wszystkie przyjazdy i odjazdy  są realizowane z przystanku przy ulicy Wyszyńskiego ( dawna Rapackiego)

ROZKŁAD JAZDY:

        

      *** ROZKŁAD JAZDY:   ŚWIDNICA – ŚWIEBODZICE – DOBROMIERZ – ROZTOKA – JAWOR***

WAŻNY od 21.07.2015r.

PRZYSTANKI

 

DmX

DmX

DmX

DmX

DmX

DmX

DZmX

DmX

DmXS

DmX

Świdnica Dworzec Autobusowy

05:35

06:30

09:10

12:20

13:45

14:55

15:30

Świdnica – Urząd Skarbowy

05:38

06:33

09:13

12:23

13:48

14:58

15:38

Komorów – skrzyż.

05:42

06:37

09:17

12:27

13:52

15:02

Mokrzeszów

05:47

06:42

09:22

12:32

13:57

15:07

15:47

Świebodzice, Wolności

05:51

06:46

09:26

11:30

12:36

14:01

15:11

15:52

16:55

Świebodzice, Piłsudskiego

05:53

06:48

09:28

11:32

12:38

14:03

15:13

16:57

Świebodzice, Jeleniogórska

05:55

06:50

09:30

11:34

12:40

14:05

15:15

15:55

16:59

Jaskulin

06:00

06:55

09:35

11:39

12:45

14:10

15:20

16:00

17:04

Siodłkowice

06:02

06:57

09:37

11:41

12:47

14:12

15:22

16:02

17:06

Szymanów

16:05

 

Dobromierz ul. Kościuszki

06:07

07:02

09:42

11:46

12:52

14:17

15:27

16:10

17:11

Bronów 9 A

06:10

07:05

11:49

12:55

14:20

15:30

Kłaczyna – skrzyż.

06:14

07:09

11:53

12:59

14:24

15:34

Jugowa – remiza straż.

09:48

16:16

17:17

Roztoka ul. 3 maja – centrum

06:18

07:13

08:40

09:52

11:57

13:03

14:28

15:38

16:20

17:21

Roztoka ul. 3 maj 105

06:20

07:15

08:42

09:54

11:59

13:05

14:30

15:40

 

17:23

Borów – skrzyż.

06:22

07:17

08:44

09:56

12:01

13:07

14:32

15:42

 

17:25

Dzierżków – skrzyż.

06:24

07:19

08:46

09:58

12:03

13:09

14:34

15:44

 

17:29

Gniewków – skrzyż.

06:27

07:22

08:49

10:01

12:06

13:12

14:37

15:47

 

17:32

Gniewków – kopalnia

06:29

07:24

08:51

10:03

12:08

13:14

14:39

15:49

 

17:34

Czernica – skrzyż.

06:32

07:27

08:54

10:06

12:11

13:17

14:42

15:52

 

17:37

Zębowice

06:35

07:30

08:57

10:09

12:14

13:20

14:45

15:55

 

17:40

Jawor, Piastowska

06:38

07:33

09:00

10:12

12:17

13:23

14:48

15:58

 

17:41

Jawor, Rapackiego

06:39

07:34

09:01

10:13

12:18

13:24

14:49

15:59

 

17:42

Jawor, Plac Zamkowy – Targow

06:40

07:35

09:02

10:14

12:19

13:25

14:50

16:00

 

17:43

D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt        m – nie kursuje 24 i 31 XII      X – nie kursuje 2 V

Z – w dni wolne od nauki szkolnej kurs od (do) Świebodzic nie kursuje na odcinku Świdnica – Świebodzice/ Świebodzice – Świdnica     

S – kursuje w dni nauki szkolnej

 

        ***ROZKŁAD JAZDY:   JAWOR – ROZTOKA – DOBROMIERZ – ŚWIEBODZICE – ŚWIDNICA***

WAŻNY od 21.07.2015r.

 

PRZYSTANKI

DmXS

DmX

DmX

DmX

DmX

DZmX

DmX

DmX

DmX

DmX

Jawor, Plac Zamkowy- Targowisko

 

06:45

07:45

09:10

10:40

12:35

13:40

15:10

16:05

17:50

Jawor, Rapackiego

 

06:46

07:46

09:11

10:41

12:36

13:41

15:11

16:06

17:51

Jawor, Piastowska

 

06:47

07:47

09:12

10:42

12:37

13:42

15:12

16:07

17:52

Zębowice

 

06:50

07:50

09:15

10:45

12:40

13:45

15:15

16:10

17:55

Czernica – skrzyż.

 

06:53

07:53

09:18

10:48

12:43

13:48

15:18

16:13

17:58

Gniewków – kopalnia

 

06:56

07:56

09:21

10:51

12:46

13:51

15:21

16:16

18:01

Gniewków – skrzyż.

 

06:58

07:58

09:23

10:53

12:48

13:53

15:23

16:18

18:03

Dzierżków – skrzyż.

 

07:01

08:01

09:26

10:56

12:51

13:56

15:26

16:21

18:06

Borów – skrzyż.

 

07:03

08:03

09:28

10:58

12:53

13:58

15:28

16:23

18:08

Roztoka ul. 3 maja 105

 

07:05

08:05

09:30

11:00

12:55

14:00

15:30

16:25

18:10

Roztoka ul. 3 maja centrum

06:50

07:07

08:07

09:32

11:02

12:57

14:02

15:32

16:27

18:12

Jugowa – remiza straż.

06:54

08:11

11:06

14:06

18:16

Kłaczyna – skrzyż.

07:11

09:36

13:01

15:36

16:31

Bronów 9 A

07:15

09:40

13:05

15:40

16:35

Dobromierz ul. Kościuszki

06:59

07:18

08:17

09:43

11:12

13:08

14:12

15:43

16:38

18:22

Szymanów

07:03

Siodłkowice

07:07

07:23

08:22

09:48

11:17

13:13

14:17

15:48

16:43

18:27

Jaskulin

07:10

07:25

08:24

09:50

11:19

13:15

14:19

15:50

16:45

18:29

Świebodzice, Jeleniogórska

07:15

07:30

08:29

09:55

11:24

13:20

14:24

15:55

16:50

18:34

Świebodzice, Piłsudskiego

07:32

08:31

09:57

11:26

13:22

14:26

15:57

16:52

18:36

Świebodzice, Świdnicka

07:18

07:34

08:33

09:58

11:28

13:24

14:28

15:59

16:54

18:38

Mokrzeszów

07:25

07:38

08:37

10:02

13:28

14:32

16:03

18:42

Komorów – skrzyż.

07:43

08:42

10:07

13:33

14:37

16:08

18:47

Świdnica, Shell

07:32

07:47

08:46

10:11

13:37

14:41

16:12

18:51

Świdnica, Przychodnia

07:34

07:48

08:47

10:12

13:38

14:42

16:13

18:52

Świdnica Dworzec Autobusowy

07:39

07:51

08:50

10:15

13:41

14:45

16:16

18:55

D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt        m – nie kursuje 24 i 31 XII      X – nie kursuje 2 V

Z – w dni wolne od nauki szkolnej kurs od (do) Świebodzic nie kursuje na odcinku Świdnica – Świebodzice/ Świebodzice – Świdnica     

   S – kursuje w dni nauki szkolnej